رعد پرشین

رعد با کادری مجرب و متخصص در جهت راه اندازی و  تولید مدارهای الکترونیک  و کنترلر مخصوص دستگاه های جوجه کشی و کنترل انها از طریق فناوری برتر اینترنت اشیا کار خود را شروع کرد

وبسایت رعد پرشین

وبسایت رعد پرشین یک شبکه دیجیتال نوآورانه است که با هدف به روزرسانی مدیران تجاری و پرورش دهندگان طیور با جدیدترین اخبار ، اطلاعات و گرایش ها از سراسر کشور در صنعت تولید و پرورش طیور انجام می شود.

پلت فرم دیجیتالی ما شامل یک وب سایت و اپلیکیشن است که تعامل و تجربه تولید کنندگان و پرورش دهندگان را از جمله بینش و تجزیه و تحلیل بخش طیور را در اختیار شما میگزارد

ما به دنبال اطلاع رسانی ، تعامل  با مدیران بخش تولید و پرورش دهندگان طیور برجسته کشور ، در مورد گرایش های کلیدی ، پیشرفت های کاری ، پیشرفت های ناب ، تعالی عملیاتی و پیشرفت افراد و مهارت ها در صنعت طیور هستیم.

در سایت رعد پرشین هدف ما این است که چشم انداز رسانه ای صنعت طیور را ارتقا بخشیم و گفتگوی آزاد بین مصرف کنندگان با تولید کنندگان ایجاد کنیم تا در این بخش تأثیر بگذارند و در عین حال یک ابزار توسعه مشتری تعاملی ایجاد کنیم.

مشتری مداری در رعد پرشین

دیگر نیازی نیست مشتری ها از شبکه های مجازی مختلف تولید کننده و یا پرورش دهندگان را بیابند.

در هر موضوعی سرعت بگیرید. شما می توانید محتوا را از متخصصان در هر زمینه قابل تصور از تخم تا مولد  یا فروش فرقی نمیکند چه پرنده ای  میتوانید از متخصصان کمک بگیرید .

اپلیکیشن رعد پرشین

با این اپلیکیشن میتوان به راحتی دستگاه را کنترل ، گزارش گیری و یا خرید و فروش محصولات را با آن انجا داد.

به منظور ارائه یك راهبرد صحیح برای نیازهای شما ، هر كاری را انجام می دهیم.