بدنه دستگاه جوجه کشی فایبر گلاس , دستگاه جوجه کشی , بهترین دستگاه جوجه کشی
بدنه دستگاه جوجه کشی بااستفاده از فایبر گلاس

فایبرگلاس از خانواده مصالح ساختمانی پوشش دهنده است و به عنوان عایق حرارتی مورد استفاده قرار می گیرد. به طوری که اکثر کارخانه ها و صاحبین مخازن های صنعتی از فایبرگلاس برای عایق مخازن استفاده میکنند که از پوسیدگی و صدمه دیدن و بسیاری از ضرر های دیگر حفظ شوند. به همین دلیل برای بالا بردن کیفیت بدنه دستگاه جوجه کشی  برای اولین بار در این صنعت از بدنه  فایبر گلاس استفاده کرده ایم.

مواد تشکیل دهنده فایبرگلاس:

فایبر گلاس از مواد نفتی و پشم شیشه تشکیل شده است. هر کدام از این مواد ویژگی و مزیتی را دارند که با ترکیب این مواد محصول فایبر گلاس تولید میشود.
به دلیل سبک بودن و محکم بودن فایبرگلاس این محصول در تولید دیگر مصالح ساختمانی نیز استفاده میشود که از جمله آنها میتوان به ایرانیت اشاره کرد.
اگر بخواهیم کامل تر درمورد تولید این محصول توضیح بدهیم میتوان گفت که فایبرگلاس کامپوزیتی میباشد که از الیاف شیشه به همراه مواد پلیمری تشکیل شده و از پشم شیشه به عنوان ماده ای تقویت کننده و از مواد پلیمری نیز بعنوان مواد پایه استفاده میشود. که این محصول بسیار در ساخت مخزن و عایق کاری کاربرد دارد.

مزایای کامپوزیتها:

وزن سبک؛ استحکام بالا؛ دوام قابل توجه؛پایداری نسبی دربرابر اشعه UVو مقاومت شیمیائی. کامپوزیتها یا قطعات فایبرگلاس دارای رتبه اول گسترش کاربرد؛ در صنایع مختلف هستند.

در حال حاضر در سراسر دنیا مقاومترین مخازن دربرابر حرارت و اسید از جنس فایبرگلاس ساخته میشود. بطور مثال سینکهای آزمایشگاهی ضد اسید پلیمری را نمی توان از پلی اتیلن ساخت. چرا که اسید به سرعت با پلی اتیلن واکنش نشان داده و سبب خوردگی مخزن میگردد . در این موارد حتما می باید از فایبرگلاس جهت مخازن نگهداری اسید استفاده نمود.

نکته مهم آنکه تنها ماده ای که هیچ وقت در طبیعت تجزیه نخواهد شد حتی در مقابل نور مستفیم خورشید همین ورقهای کامپوزیتی پلیمری یا فایبرگلاس میباشد.

و حتی پلی اتیلن در صورت نگهداری دور از نور خورشید بعد از گذشت 30 سال سرنوشتی شبیه بتن را خواهد داشت و در صورت قرار گرفتن در مقابل نور خورشید بعد از 3 سال تجزیه خواهد شد.

مزایای بدنه دستگاه جوجه کشی با فایبر گلاس

همچنان که در مطلب بالا گفته شد فایبر گلاس نسبت به سایر بدنه ها از مقاومت بیشتری برخوردار است. به همین دلیل در دستگاه های جوجه کشی رعد به جای استفاده از فلز و pvc  و سایر  بدنه ها و ضمانت کردن انها از بدنه فایبر گلاس در محصولا استفاده کرده است تا بدین صورت یک نو آوری جدید در دستگاه های جوجه کشی ایجاد نماید و همچنین دیگر مشتری نگران زنگ زدن یا تمیز کردن دستگاه نمی باشد.

مزایای بدنه دستگاه جوجه کشی رعد

چند درصد جوجه کشی بیشتر

همچنین با چنین بدنه ای در طولانی مدت میتوان انتظار چند درصد بیشتر جوجه کشی را به دنبال ذاشته باشد. توجه کنید که این دستگاه نیست که راندمان بالای جوجه کشی دارد  بلکه تمیز بودن دستگاه ، کنترلر جوجه کشی حرفه ای و سرکشی مدام از دستگاه است که یک جوجه کشی موفق و درصد هچ بیشتری را برای شما به ارمغان می اورد.

پوسیدگی در بدنه دستگاه جوجه کشی

همچنین لوازمی که دارای ضمانت می باشد یعنی  امکان دارد در مدت ضمانت احتمال چند درصد خرابی داشته باشد . به عنوان مثال در بهترین حالت از هر 100 بدنه  احتمال 5 عدد که در طول ضمانت پوسیده  و یا خوردگی ایجاد شود هست. و در بعد از گارانتی هرچه طول عمر دستگاه بیشتر شود احتمال پوسیدگی و خرابی دستگاه بیشتر می شود.این یک قانون در بازار تجارت است.

اما بدنه های  دستگاه جوجه کشی با فایبر گلاس  این مشکل را حل کرده است و هیچگونه پوسیدگی و خوردگی را در طولانی مدت ندارد. و در هر دوره با شستن و تمیز نمودن ان مانند روز اول میشود بر خلاف دیگر دستگاه های جوجه کشی که با هر دفعه شستن و تمیز نمودن از عمر دستگاه کاسته میشود.

شستشو و ضدعفونی راحت دستگاه

دستگاه های جوجه کشی رعد اولین دستگاه ای است که در بدنه هیچگونه سوراخ و حفره ای وجود ندارد و در صورن بیرون آوردن فایل که به راحتی بیرون کشیدن یک کشو کمد است، میتوان بدنه آن را به راحتی شستشو و ضد عفونی نمود. همچنین لوازم که روی فایل نیز میباشد میتوان با یک پارچه  آن ها را تمیز و در دستگاه قرار بدهید.

گردش هوا یک نواخت

از دیگر مزایای بدنه دستگاه جوجه کشی فایبر گلاس به دلیل یک تیکه بودن  و قالب یک دست آن. میتوان به گردش هوا یک دست آن اشاره کرد. تمام قسمت های دستگاه به یک میزان فشار هوا وجود دارد.بر خلاف دیگر بدنه ها که قسمت های که به فن نزدیک تر است از دما و فشار هوای.بیشتر به تخم ها وارد میشود در حالی که تخم های که به درب دستگاه نزدیک است.از دما و فشار هوای کمتری برخوردار میباشد

دسته ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *