دستگاه جوجه کشی با راندمان بالا  80 درصد یک باور غلط بین خریدار و فروشنده دستگاه جوجه کشی میباشد. شما زمانی راندمان بالای در جوجه کشی دارید که شرایط اصلی جوجه کشی را از قبل محیا کرده باشید.

دستگاه جوجه کشی با راندمان بالا
دستگاه جوجه کشی با راندمان بالا

دستگاه جوجه کشی با تظمین 80 ،90 و 100 درصد آیا وجود دارد؟

در بازار دستگاه های جوجه کشی زیادی وجود دارد که نام و نشان های مختلفی دارند و ادعا میکنند که دستگاه تولید شده با راندمان بالا 80 درصد میباشد.

دستگاه های جوجه کشی  بدنه pvc ، بدنه فلزی ، دست ساز ، اتومات ،نیمه اتومات ، دستی و… همگی این دستگاه ها میتوانند 100 درصد هچ را در صورتی که شما اصول جوجه کشی را بدانید و رعایت کنید  برای شما داشته باشد. اما در غیر این صورت  حتی اگر دستگاه شما  قیمت های گزافی داشته باشد نمیتوانید حتی یک تخم را به جوجه تبدیل کنید.

دستگاه های جوجه کشی دست ساز و شرکتی فقط 5 شرط اصلی در جوجه کشی  دما ،رطوبت،چرخش،تهویه و گردش هوا ،را رعایت کرده اند. اما انها نمیتوانند

را کنترل کنند.

کنترل دستگاه جوجه کشی

اما با این حال بعضی از افراد ادعا دارند که دستگاه آنها راندمان بالای دارد و افراد مبتدی در جوجه کشی بعد از خرید دستگاه جوجه کشی با راندمان بالا که این کار را برای اولین بار است میخواهند شروع کنند ضرر و زیان های زیادی در این رابطه میبینند. و بعد از تماس با تولید کننده که چرا دستگاه راندمان بالای نداشته میگویند احتمالا مشکل یکی از موارد که در بالا ذکر شده است میباشد مگر نه دستگاه های ما تا حالا چنین مشکلی را نداشته است .و مشکل از سمت شما بوده است. و این واقعیتی است که اگر شما دستگاه جوجه کشی را کنترل نکنید نمیتوانید درصد هچ موفقی داشته باشید.

 

راندمان بالا در دستگاه جوجه کشی

شرط اصلی راندمان بالا در دستگاه جوجه کشی شما هستید نه دستگاه جوجه کشی. و شما باید این این نکات را کنترل کنید.

 

کدام دستگاه جوجه کشی بهتر است

احتمالا برای شما هم پیش امده است که کدام دستگاه جوجه کشی راندمان بالا تری دارد؟

دستگاه جوجه کشی راندمان بالاتری دارد که علاوه بر نظارت شما

دسته ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *