جوجه امجد فروش انواع جوجه

پرورش صنعتی و نیمه صنعی طیور و ماکیان و بیشتر اردک کله سبز ، قوغاز ، جوجه و مرغ و خروس گیل  تحت نام  جوجه امجد فعالیت داریم .

فروش : انواع جوجه در مجموعه جوجه امجد

همچنین ارسال به تمام نقاط  از استان گیلان شهر تالش نیز انجام میشود.

 

تلفات جوجه در زمان هچ

چند دلیل مهم در تلفات جوجه ها در دوران هچ که سوال کرده بودید

نگهداری تخم های نطفه دار بیش از هفت روز :

اولین دلیل که می تواند شما را در دوران هچ با مشکل مواجه کند نگهداری بیش از حد تخم های نطفه دار پیش از قرار دادن در داخل دستگاه جوجه کشی می باشد.هرگز نبایست تخم ها را بیش از هفت روز و آن هم در شرایط ایده آل نگهداری نمود.

عدم کنترل مناسب دما در دوران جوجه کشی :

دما در دوران جوجه کشی بسیار مهم می باشد.در ماشین جوجه کشی نبایست دما از حد مناسب برای هر پرنده کمتر یا بیشتر باشد.در صورتی که دما در دوران جوجه کشی حتی به اندازه نیم درجه برای مدتی بیشتر یا کمتر از حد نرمال باشد در این شرایط تلفات در دوران هچر را شاهد خواهیم بود.

عدم کنترل مناسب رطوبت در دستگاه جوجه کشی :

رطوبت از عوامل مهم در جوجه کشی می باشد.پیشنهاد میکنیم راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی را مطالعه نمایید.در صورتی که رطوبت به میزان ۵ درصد اختلاف داشته باشد شاهد تلفات بیشتری در دوران هچر خواهیم بود.

عدم تجربه کافی در جوجه کشی :

در اکثر مواقع عدم تجربه کافی در جوجه کشی می تواند باعث افزایش تلفات شود.یکی از این بی تجربگی ها باز کردن بیش از حد درب دستگاه جوجه کشی می باشد.بسیار مهم است که در دوران ستر درب دستگاه جوجه کشی به تعداد دفعات اندک ( حداکثر سه مرتبه ) باز شود.در صورتی که درب دستگاه بیش از حد باز و بسته شود شاهد تلفات خواهیم بود.و تغذیه نامناسب مولدها

سوالات دیگر درمورداین موضوع پاسخ داده خواهدشد

در تماس باشید با مجموعه جوجه امجد

آدرس : گیلان / تالش /مجموعه جوجه امجد

تماس :  09903166244

اینستا گرام : jooje_amjad@

دسته ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *