نقش پروتئین در پرندگان , اهمیت پروتئین

نقش پروتئین در پرندگان  تدوین رژیم غذایی طیور برای حفظ بهبود رشد دارد. استفاده از خوراک ، عملکردهای سیستم ایمنی و به حداکثر رساندن عملکرد تولیدی ، اطمینان از رفاه پرندگان و همچنین کاهش خطرات محیطی و آلودگی با بهینه سازی استفاده از این ماده مغذی دارد. همچنین پروتئین ها به بیوسنتز بافت ها کمک می کنند و عملکردهای بیولوژیکی زیادی برای رشد و تجدید بدن دارند. علاوه بر این ، پروتئین ها به اشکال هورمون ها و آنزیم ها وجود دارند که نقش مهمی در فرآیندهای فیزیولوژیکی بدن دارند.

 

به مرغ های خود پروتئین بدهید

نقش پروتئین در پرندگان یک رژیم غذایی مرغ یک عمل تعادل بین ویتامین ها ، مواد معدنی ، کربوهیدرات ها و البته پروتئین است. پروتئین ، همانطور که بسیاری از ما می دانیم ، اساساً عناصر سازنده وجود. از جمله تخم مرغ برای آن ماده است. دلیلی وجود دارد که همه آنهایی که وارد رشته بدنسازی شده اند کارتن تخم مرغ های خام را در اتاق ورزش خود دارند و دلیل آن پروتئین است! بنابراین با این منطق ، آیا پروتئین بیشتر برابر تخم مرغ است؟ مانند اکثر چیزهایی که در جهان مرغ وجود دارد ، این جوابها کاملاً به رنگ سیاه و سفید نیست ، اما ممکن است حقیقت وجود داشته باشد.

 

پروتئین چه نقشی در مرغ دارد؟

نقش پروتئین در پرندگان در پوسته تخم مرغ ، پروتئین اساساً به رشد بدن کمک می کند. حتی اگر جوجه های شما بزرگتر نشوند ، باز هم پر تولید می کنند ، تخم مرغ میگذارند ، ناخن های  انها رشد میکند ، همه کارهای عادی بدن. پروتئین از اجزای اصلی تغذیه است که همه این موارد را ممکن می سازد.

 

مرغ من به چه مقدار پروتئین احتیاج دارد؟

مرغ ها در مراحل مختلف زندگی به سطوح مختلف پروتئین نیاز دارند. البته در طی چند هفته اول زندگی آنها به پروتئین تخم مرغ احتیاج دارند تا از ادامه رشد و پیشرفت بدن آنها اطمینان حاصل شود. به همین دلیل خوراکهای مختلفی برای مرغ در سنین مختلف وجود دارد. به عنوان مثال ، خوراک آغازگر ، در مقایسه با خوراک پرورشی که تنها 16٪ دارد ، تقریباً 24٪ پروتئین دارد. به طور معمول ، خوراک مرغ  پروتئین خود را از کنجاله سویا  و همچنین وعده های غذایی روغنی مانند بادام زمینی ، آفتابگردان و کنجد به دست می آورد. به طور کلی ، پروتئین مواد تشکیل دهنده گران تری است ، به همین دلیل بسیاری از تولیدکنندگان خوراک مرغ نسبت به کاهش مقدار پروتئین در محصولات خود در صورت عدم نیاز مرغ آگاه هستند.

 

آیا می توانم به مرغ خود پروتئین زیادی بدهم؟

جوجه های شما می توانند بیش از حد از پروتئین استفاده کنند. پروتئین اضافی به شما داده میشود مانند نوشیدن پروتئین و …  اگر به طور مرتب زیاده روی کنید چربی میگیرید یا خنده دار به نظر می رسید. اگر تمام جوجه های خود را به رژیم غذایی مضحک پروتئین بدهید ، و جوجه های را تغذیه می کنید. زیرا در واقع بدن آنها به اندازه کافی ویتامین ها ، مواد معدنی و کربوهیدرات های مورد نیاز بدن ، سوء تغذیه را تجربه نمی کند. هر چند احساس دلسردی نکنید ، پروتئین در مواقع انتخابی می تواند سلامتی و بدن آنها را به طور چشمگیری بهبود بخشد.

چه موقع باید پرندگان را با یک میان وعده پروتئین درمان کنم؟

اگرچه درمان جوجه های  شما به بعضی از میان وعده های روزانه یک روال تقریباً عادی است. اما در سال هایی زمان خاصی وجود دارد که بهتر است مرغ ها را با مقدار کمی پروتئین شروع به پرورش  کنید. به طور خاص فصل گرما زمان مناسب برای درمان پروتئین بیشتر مرغ های تخمگذار است. این مهم است که شما رژیم گله خود را با پروتئین اضافی تقویت کنید ، که به آنها در تولید مثل پرهای خود و همچنین کمک به آنها در تولید دوباره تخم مرغ کمک می کند. اگرچه روش های زیادی وجود دارد که می توانید اطمینان حاصل کنید که پرندگان شما مدت طولانی دیگر تخم مرغ تولید می کنند ، اما با چند درصد پروتئین اضافی در اینجا درمان می شود و قطعاً گزینه عالی است.

 

آیا مرغ ها در آب و هوای گرم به پروتئین بیشتری نیاز دارند؟

شواهدی وجود دارد که نشان می دهد مرغ هایی که در آب و هوای گرم و مرطوب مانند استرالیا زندگی می کنند ، به پروتئین نسبت به مرغ های که در مناطق سرد جهان احتیاج دارند. برای روشن بودن این تنها درصد کمی بیشتر است در حدود 18-19٪ رژیم غذایی مرغ در استرالیا باید پروتئین باشد ، در مقایسه با حدود 16٪ در سایر مناطق جهان.

برخی از میان وعده های پروتئینی که می توانم غذاهایم را تهیه کنم چیست؟

هر میان وعده اضافی پروتئینی که تصمیم دارید به پرندگان گرسنه خود بدهید ، اطمینان حاصل کنید که برابر بیشتر از یک قاشق چای خوری پروتئین اضافی در هر دانخوری در روز نیست. مهم است که به یاد داشته باشید که خوراک آنها پروتئین زیادی نیز در آن وجود دارد – بنابراین یک قاشق چایخوری ممکن است به اندازه کافی به نظر نرسد ، اما فقط تصور می شود که مانند یک مولتی ویتامین یک تقویت اضافی برای سیستم آنها باشد. در اینجا ایده های درمانی با پروتئین برای مرغ های شما آورده شده است …

تخم مرغ پخته شده

بله ، تخم مرغ های پخته شده عجیب به نظر می رسند ، اما باور کنید که جوجه عاشق خوردن  برخی از تخم مرغهای خرد شده هستند. جای تعجب نیست که این یک منبع بسیار غنی از پروتئین است که به سرعت به شما کمک می کند تا مرغ هایی را که در طی زمان پرهای جدید تشکیل می شوند و یا به سادگی از سازنده تخم مرغ خود الهام می گیرند تا واقعاً آن را لکه دار کنند. مطمئن شوید که به آنها تخم مرغ خام نمی دهید ، زیرا این ممکن است مرغ های شما را وادار کند که مدت کوتاهی پس از تخم گذاری ، شروع به خوردن تخم های خود کنند.

کرم های غذایی

کرمهای دریایی درمان پروتئین کرمی د لا کرم پروتئین مرغ است . جوجه های شما برای آنها وحشی خواهند بود.، چه تازه یا خشک سرو شوند. اگر می خواهید مرغ های خود را کمی به خراش ترغیب کنید.، حتماً آنها را در اطراف باغچه و حیاط خلوت پراکنده کنید.، که مطمئناً مرغها باغبانی می کنند.

دانه کدو تنبل

تخم کدو تنبل تازه یکی از بهترین ضایعاتی است که می توانید به مرغ بدهید. آنها منبع غلیظ پروتئین هستند.، همچنین از نظر داشتن غنی از آنتی اکسیدان ها هستند که باعث می شود پرندگان از نظر زیبایی احساس خوبی داشته باشند. بنابراین ، دفعه دیگر که یک کدو تنبل را استفاده می کنید.، حتما دانه ها را برای باغچه ذخیره کنید.

ارزن ژاپنی

ارزن ژاپنی مانند جو دو سر.، منبع غنی پروتئین و سایر ویتامین ها و مواد معدنی ضروری است. می توان آن را به راحتی در کنار آب ، مانند دریاچه ها.، رودخانه ها و باتلاق ها پرورش داد. اگر در یک منطقه مرطوب زندگی می کنید ، حتماً ارزن ژاپنی بکارید.

ماهی

ماهی های خوشمزه مانند ماهی و ساردین مرغ های شما را وحشی می کنندتمیز کردن لاشه یک ماهی تن به طول نمی انجامد.، زیرا بدن آنها از پروتئین زیاد و امگا 3 حاوی پروتئین زیاد است. اگر ساردین یا ماهی کنسرو گله خود را تهیه کنید.، اطمینان حاصل کنید که هیچ گونه افزودنی مانند نمک یا روغن ندارد .  تازه همیشه بهترین آن است.

جعفری

ممکن است مرغها جعفری را  به طور مستقیم از باغ نخورند.، اما اگر آنرا درون خوراک آنها یا سایر مواد معالجه مخلوط کنید.، آنها را به هیچ وجه دور نمیریزند. بسیاری از مردم نمی دانند که جعفری در واقع یک منبع پروتئین متراکم است که به راحتی در باغ شما قابل رشد است. بنابراین ، درست مثل یک رستوران ، مطمئن شوید که غذاهای مرغ ها را فقط با یک دست جعفری اینجا و آنجا تزیین می کنید.

مطمئناً تعداد زیادی ایده دیگر در مورد درمان پروتئین برای پرندگان وجود دارد.، اما این باید ایده برخی از میان وعده های معروف را به شما ارائه دهد. در پایان روز.، مرغهای شما در صورت داشتن یک رژیم غذایی متعادل در یک محیط امن.، آرام و آرامش بخش میتوانند محصول بیشتری تولید کنند. یکی از راههای احساس امنیت پرندگان شما اطمینان از داشتن یک باغ زیبا است .

از پروتئین ها گرفته تا پیشگیری از بیماری ، اطمینان حاصل کنید که دانش لازم را برای.جمع آوری یک گله شاد و سالم به دست آورده اید. آیا می دانید 67٪ از نگهدارندگان مرغ مورد بررسی در 12 ماه اول یک مسئله بهداشت یا رفتار مرغ را تجربه کرده اند که نمی دانند چگونه از پس آن برآیند؟

دسته ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *