اولین کنترلر دستگاه جوجه کشی  اشتراک گذاری اطلاعات با کاربر

دستگاه می‌تواند تمام اطلاعات خوانده شده از سنسورهای متصل به دستگاه جوجه کشی را تجزیه و تحلیل و بر روی اینترنت یا حافضه داخلی ذخیره کند و در عرض چند ثانیه آنها را با کاربر جهت راندمان بهتر فرآیند جوجه کشی به اشتراک بگذارد و کاربر بتواند با اطلاعاتی که در دست دارد راندمان بهتری از دستگاه جوجه کشی داشته باشد.

اپلیکیشن دستگاه جوجه کشی
اپلیکیشن جوجه کشی

ذخیره اطلاعات کنترلر جوجه کشی رعد

ذخیره اطلاعات تا حداقل 90 روز روی سرورهای اینترنت و نامحدود روی مموری‌های روی کنترلرهای دستگاه جوجه کشی ذخیره کند. ذخیره اطلاعات بر اساس شرایط زیر می‌باشد:

اپلیکیشن کنترلر جوجه کشی رعد

برخی از امکانات اپلیکیشن کنترلر جوجه کشی رعد:

سنسورهای کنترلر دستگاه جوجه کشی رعد

کنترلر جوجه کشی رعد علاوه بر تنظیم و تجزیه و تحلیل سنسور ها، اطلاعات دریافتی از آنها را نیز ذخیره می‌کند و با کاربر به اشتراک می‌گذارد.

خروجی‌های کنترلرهای جوجه کشی رعد

خروجی رطوبت ساز

خروجی المنت دستگاه جوجه کشی با هیتر: در این قسمت می‌تواند خیلی آرام دما را به نقطه دلخواه برساند و دما را در همان نقطه به وسیله هوش مصنوعی نگه دارد همچمین این خروجی قابلیت برنامه‌ریزی دارد تا این فرایند در تمامی کابین‌های جوجه کشی تنظیم شود.

خروجی فن اضطراری: این خروجی قابلیت برنامه‌ریزی فوق پیشرفته ای دارد. می‌تواند میزان اکسیژن داخل کابین جوجه کشی را کنترل کنید که حتی نیازی به سنسور اکسیژن نداشته باشد مثلا هر 24 ساعت 15 دقیقه فن اضطراری دستگاه روشن شود و بدون افت دما و رطوبت هوای داخل کابین جوجه کشی را تعویض کند یا می‌توانید فرایند شوک به تخم‌ها را تنظیم کنید

به طور  مثال: «هر 24 ساعت 15 دقیقه دما به حد 30 و رطوبت 50 تنظیم شود. همچنین تنظیم کنید که در صورت باز شدن درب دستگاه به مدت 2 دقیقه این کار به 13 دقیقه منتقل.شود و 13 دقیقه شوک به تخم ها وارد شود.» فرآیند شوک به تخم‌ها یکی دیگر از فرآیندهای راندمان بهتر جوجه کشی نیز می‌باشد. که بعضی وقت‌ها افراد حرفه‌ای درب دستگاه را به مدت چند دقیقه باز می‌گذارند.و دستگاه رو خاموش می‌کنند یا در صورت بالا رفتن دما شروع به کار کردن می‌کند.

خروجی فن دائم:

خروجی رطوبت گیر: دیگر نیازی نیست برای تعمیر دستگاه جوجه کشی‌تان به دستگاه جوجه کشی.شترمرغ بک کنترلر جداگانه خریداری کنید این خروجی می‌تواند با انتخاب برنامه شترمرغ.کلا تنظیمات خاص شترمرغ را اعمال کند و تنظیم رطوبت و دما را منحصربفرد برای شما انجام دهد.

برق اظطراری

درصورت قطع برق اصلی دستگاه جوجه کشی؛.دستگاه  به صورت اتومات از برق اظطراری یا باطری استفاده کرده و در صورت وصل مجدد برق شهر.دستگاه برق باطری را قطع و دوباره از برق شهر استفاده میکند و باطری را شارژ کرده.تمامی این اتفاقات فقط توسط کنترلر انجام میشود و لازم نیست که دیگر نگران قطع برق باشید